Vrácení zboží a reklamace

Vrácení zboží

Snažíme se naše produkty popsat a vyfotit nejvěrohodněji jak to jen jde, abychom naplnili očekávání našich zákazníků. Pokud se i přesto stalo, že se ti zboží nelíbí nebo ti nesedí, můžeš ho dle zákona vrátit do 14-ti dní od převzetí (viz. Obchodní podmínky, čl. 5).

Pošli nám vyplněný formulář odstoupení od smlouvy na adresu eshop@drillathletics.com a my ti vygenerujeme štítek pro Zásilkovnu. Zabalené zboží s přiloženým podepsaným formulářem poté můžeš odnést na kteroukoliv Zásilkovnu, která je označena jako podací místo.

ReklamaCE

I mistr tesař se někdy utne. Pokud je s naším produktem něco špatně, pošli nám vyplněný reklamační formulář na eshop@drillathletics.com. Na základě tvé reklamace ti vygenerujeme štítek pro Zásilkovnu. Zabalené zboží s přiloženým podepsaným formulářem poté můžeš odnést na kteroukoliv Zásilkovnu, která je označena jako podací místo.

Zakládáme si na kvalitě našich produktů, a proto každou reklamaci prověřujeme opravdu podrobně. Dle obchodních podmínek máme 30 dní na vyřízení reklamace, v praxi to ale zvládneme dříve. Budeme v kontaktu přes email nebo telefon. Detailní podmínky (reklamační řád) najdeš tady.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.